Bránové pohony EUROMATIC

Pohony brány EUROMATIC sa vyznačujú:

-špičkovou kvalitou
-sú konštruované pre časté použitie
-riadiaca jednotka s displejom pre zobrazenie činností
-široký spôsob použitia-od rodinného domu až po stredne veľkú firmu
-možnosť priradiť neobmedzene veľký počet ovládačov
-bezproblémové fungovanie aj v extrémnych teplotách
-jednoduchá inštalácia a ovládanie
-tichý chod
-mnoho programovateľných režimov
-vyrobené v Taliansku

Bránové pohony PROTECO

Proteco je značka talianskych pohonov pre brány. Je to jedna z najstarších značiek, ktoré sa k nám dovážajú. Vzhľadom k dlhej histórii tejto značky na našom trhu poznáme jednotlivé pohony tejto značky veľmi detailne.

PROTECO vyše 40 rokov vyvíja a vyrába automatizované systémy pre brány, garážové brány, rolovacie brány a cestné zábrany.

Bránové pohony CAME

CAME prináša široký výber pohonov na posuvné a krídlové vstupné brány, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, spoľahlivosťou a veľmi nízkou mierou kazivosti. Pre našich klientov zabezpečujeme poradenstvo, servis a držíme náhradné diely po dobu minimálne 10 rokov. Produkty CAME sú najvyššou triedou medzi pohonmi krídlových a posuvných brán s robustnou konštrukciou a fungujú spoľahlivo aj v pri vysokej intenzite používania a v náročných klimatických podmienkach.

Bránové pohony Hörmann

Hörmann – komfort a bezpečnosť pre Váš domov
Kto už by rád vystupoval z auta v zlom počasí alebo uprostred noci iba na to, aby otvoril garáž. S pohonom garážovej brány Hörmann máte vždy „zelenú“, pretože Vašu garážovú bránu a bránu do dvora otvoríte rýchlo, komfortne a bezpečne prostredníctvom ručného vysielača z auta. S komfortným a rýchlym pohonom SupraMatic, cenovo výhodným pohonom ProMatic, ako aj ProMatic Akku, pohonom pre garáže bez elektrickej prípojky, ponúka Hörmann inovatívnu techniku pohonov.